GORENJE prenosni indukcijski kuhalnik ICE3500DP
0% obresti, 0 stroškov
Leanpay
3
56,33  / mesec
0% obresti, 0 stroškov
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup.
Ni na zalogi
EAN: 3838782043611
Garancija: 2 leti
Šifra: ICE3500DP Kategorije: ,
Opis
Enostavno z dotikom
Eleganca in uporabnost
Varnost na prvem mestu
Dodatne podrobnosti
Znamka
Tehnične specifikacije
  • Družina izdelka: Indukcijski kuhalnik
  • Barva izdelka: Črna
  • Število stopenj moči: 7
  • Upravljanje: Na dotik
  • Timer: Da
  • Ročna nastavitev temperature: Da
  • Natančna nastavitev temperature: Da
  • Fleksibilna nastavitev moči: Da
  • Moč kuhalne cone desno spredaj: 2000 W
  • Moč kuhalne cone levo spredaj: 2000 W
  • Enostavno čiščenje: Da
  • Širina izdelka: 605 mm
  • Višina izdelka: 45 mm
  • Globina izdelka: 370 mm
  • Širina embaliranega izdelka: 671 mm
  • Višina embaliranega izdelka: 104 mm
  • Globina embaliranega izdelka: 453 mm
  • Bruto teža: 5.8 kg
  • Neto teža: 4.8 kg
  • Napetost: 220-240 V
  • Priključna moč: 3500 W